+48 888 908 850

ROWERY

ARTBIKE to nie tylko profesjonalny sklep rowerowy, to przede wszystkim pasja, wiedza i doświadczenie, którymi pragniemy dzielić się z Państwem. Oferujemy: markowe rowery Kross, Unibike, Burghardt, części rowerowe, akcesoria rowerowe, serwis rowerowy.

Sprawdź naszą szeroką ofertę rowerów:


ROWERY SZOSOWE

Wyjątkowo lekkie, a przy tym szybkie, wytrzymałe i zwinne. Opracowane z najlepszych materiałów i dedykowane tak amatorom, jak i zaawansowanym rowerzystom. Rowery szosowe mają specjalne przeznaczenie, stworzone są do osiągania największych prędkości, przy zachowaniu ekstremalnej wydajności jazdy. Doskonale wyważona aerodynamika i wytrzymałość, pozwoli na szybką jazdę i łatwe pedałowanie pod górę. Poznasz je po charakterystycznych, cienkich oponach.


ROWERY MIEJSKIE

Rower miejski (lub też rower City) został zaprojektowany z myślą o jeździe po utwardzonych drogach, częstym zatrzymywaniu się na światłach oraz przewożeniu bagażu. Dlatego też podstawowym wyposażeniem każdego roweru miejskiego jest zwykle oświetlenie, błotniki i osłony, chroniące ubranie przed zachlapaniem oraz bagażnik rowerowy. Często nieodłącznym elementem jest też pojemny kosz na zakupy zainstalowany na kierownicy.

To ulubiony  środek transportu osób codziennie podróżujących do pracy lub szkoły. Zaletami takiego rozwiązania jest z pewnością ogromna oszczędność – zakup roweru miejskiego pozwala zrezygnować z paliwożernego samochodu oraz drogiej komunikacji miejskiej.


ROWERY TREKKINGOWE

Projektowane pod kątem przemierzania długich tras w zróżnicowanym terenie, stworzone z myślą o wszystkich tych, którzy nie wyobrażają sobie dnia bez roweru i pełnymi garściami chcieliby czerpać przyjemność z jazdy. Rowery trekkingowe idealnie sprawdzają się bowiem zarówno przy dłuższych wycieczkach, jak i codziennym użytkowaniu, takim jak chociażby dojazdy do szkoły czy pracy. Zapewniają wygodną pozycję i zwykle wyposażone są we wszystko, co niezbędne, aby zapewnić nam komfortową jazdę, a zatem w błotniki, amortyzację siodełka, regulowany wspornik kierownicy, a także bagażniki pozwalające na montaż sakw.


ROWERY JUNIOR

Rowery dziecięce to wspaniały prezent dla najmłodszych. Bezpieczny i wytrzymały rowerek pozwala oswoić dzieci z aktywnością fizyczną, zachęcić do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu i nauczyć przepisów ruchu drogowego. Na początek dobrze wybrać rower dziecięcy posiadający boczne kółka. Zapewnią one niewprawionym jeszcze cyklistom bezpieczeństwo i zagwarantują możliwość bezstresowej nauki kierowania jednośladem. Długie spacery z rodziną bywają dla małych członków rodziny nużące, jednak rowery dziecięce mają niemal magiczną moc i zachęcają maluchy do wycieczek.

Dla nieco starszych dzieci są produkowane rowery dziecięce i młodzieżowe o budowie identycznej, jak w przypadku „dorosłych” konstrukcji. Różnice stanowi zwykle nieco mniejszy rozmiar ramy i obręczy, dzięki czemu rower dziecięcy jest dopasowany idealnie do anatomii wciąż rosnącego dziecka. To idealne rozwiązanie dla młodzieży szkolnej, która już na tyle opanowała technikę jazdy, by wspólnie z dorosłymi uczestniczyć w wycieczkach rowerowych.


ROWERY KROSS

Jako autoryzowany sklepe i serwis firmy Kros mamy do zaoferowania całą obszerną gamę rowerów.


ELEKTRYCZNE – EBIKE


MTB